II Turniej Grand Prix Częstochowy w szachach

środa, 12.12.2012
Miło nam poinformować, że Ola Konieczne (kl.V) wygrał II Turniej Grand Prix o Indywidualne Mistrzostwo Częstochowy w Szachach.

Gratulujemy!

Ogólnopolski Test Ortograficzny 2012

czwartek, 06.12.2012
Miło nam poinformować, że Dorotka Liszewska (kl.3) została laureatką Ogólnopolskiego Testu Ortograficznego 2012 organizowanego przez wydawnictwo CES. W tym samym konkursie wyróżnienia otrzymały Ola Sowińska, Mirelka Całek i Julia Pawłowska.
Gratulujemy!

Ogólnopolski konkurs matematyczny Multitest

czwartek, 06.12.2012
Miło nam poinformować. że Tymek Szczypior (kl.4) i Jakub Głowacki (kl.5) zostali laureatami ogólnopolskiego konkursu matematycznego “Multitest”. W tym samym konkursie wyróżnienie uzyskał Szymek Makles z klasy 5.

Gratulujemy!

Grand Prix Częstochowy w szachach

czwartek, 15.11.2012

W dniu 09.11.12 odbył się pierwszy turniej z cyklu „Grand Prix” Młodzieży Szkolnej w Szachach na rok 2012/2013. W zawodach uczestniczyło trzynaścioro uczniów PLSP i jedna uczennica PGL.  Wśród osób wyróżnionych dyplomami znalazło się czworo Naszych reprezentantów: Aleksandra Konieczna (III m-ce), Karolina Bartosik (IV m-ce), Julia Namyślak (V m-ce), i Aleksandra Sowińska (VI m-ce). 

Sukcesy recytatorskie naszych uczniów

niedziela, 28.10.2012

Miło nam poinformować, że w 12 konkursie recytatorskim “Brzechwałki” nasi uczniowie pokazali się z najlepszej strony. Basia Kurzak zajęła 2 miejsce w kategorii klas 1-3, Szymek Makles zajął 2 miejsce w kategorii klas 4-6, a Madzia Lang zdobyła wyróżnienie również w kategorii klas 4-6. Gratulujemy!

Galeria:

PA263665 PA263666 PA263667 PA263669 PA263671 PA263672 PA263673 PA263674 PA263676

 

Sukcesy naszych uczniów w Ogólnopolskim konkursie “Mój Las” XXV edycja 2011/2012

środa, 20.06.2012

Miło nam poinformować, że Wiktoria Huzar i Anna Polak zdobyły1 miejsce w I kategorii wiekowej w regionalnym etapie Ogólnopolskiego konkursu dla młodzieży szkolnej MÓJ LAS XXV edycja 2011/2012. W tym samym konkursie Piotr Zieliński
i Witek Frej zdobyli 2 miejsce.

Gratulujemy!

Sukcesy naszych uczniów w Ogólnopolskim konkursie “Mój Las” XXV edycja 2011/2012

środa, 20.06.2012

Miło nam poinformować, że Wiktoria Huzar i Anna Polak zdobyły1 miejsce w I kategorii wiekowej w regionalnym etapie Ogólnopolskiego konkursu dla młodzieży szkolnej MÓJ LAS XXV edycja 2011/2012. W tym samym konkursie Piotr Zieliński
i Witek Frej zdobyli 2 miejsce.

Gratulujemy!

Ogólnopolski konkurs przedmiotowy Albus 2012 – laureaci i wyróżnienia

niedziela, 17.06.2012
Miło nam poinformować, że nasi uczniowie zdobyli tytułu laureatów oraz wyróżnienia w Ogólnopolskim konkursie przedmiotowym Albus 2012 – przedmioty humanistyczne.
Gratulujemy!
 
Historia:
 
Szymon Makles – laureat
Natalia Leszczyńska – laureat
Julia Jaworska – laureat
Filip Godlewski –  laureat
Martyna Rejczak – wyróżnienie
Weronika Cygan – wyróżnienie
Maciej Buzdygan – wyróżnienie
Jakub Głowacki – wyróżnienie
Jakub Bielak – wyróżnienie 
 
Język polski:

Jakub Gałkowski – laureat

Marcin Świątek – wyróżnienie
Jakub Bielak – wyróżnienie
Szymon Makles – wyróżnienie
Magdalena Lang – wyróżnienie
Jakub Głowacki – wyróżnienie
Michał Kuban – wyróżnienie
Natalia Leszczyńska – wyróżnienie
Martyna Rejczak – wyróżnienie
Julia Jaworska – wyróżnienie

 

Wyróżnienia w ogólnopolskim konkursie przedmiotowym z przyrody Panda 2012

środa, 13.06.2012
Miło nam poinformować, że nasi uczniowie Szymon Makles (kl.IV) oraz Jakub Głowacki (kl.IV) zostali wyróżnieni w ogólnopolskim konkursie przedmiotowym z przyrody Panda 2012.
Gratulacje!

Wyróżnienia w ogólnopolskim konkursie z historii “Polska Piastów”

środa, 13.06.2012

Miło nam poinformować, że nasi uczniowie Julia Jaworska i Filip Godlewski zostali wyróżnieni w ogólnopolskim konkursie “Polska Piastów”. Gratulujemy!

Międzynarodowy Konkurs “Kangur Matematyczny”

piątek, 01.06.2012

W międzynarodowym Konkursie “Kangur matematyczny” wyróżnienia otrzymali:

Jakub G. (klasa 4)
Karolina Lewandowska (klasa 4)
Piotr Zieliński (klasa 3)
Tymek Szczypior (klasa 3)
Julia Namyślak (klasa 2)
Ania Polak (klasa 2)
Kacper Chmielewski (klasa 2)
Gratulujemy!

Miejskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej – I miejsce dziewczyn

czwartek, 10.05.2012

Miło nam poinformować, że nasza reprezentacja złożona z uczennic klas I-IV zajęła pierwsze miejsce w Miejskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w kategorii Gry i Zabawy Ruchowe.

Gratulujemy!