Miejskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej – II miejsce chłopców

poniedziałek, 23.04.2012

W Miejskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w kategorii “Gry i Zabawy” nasza drużyna chłopców zajęła II miejsce. Gratulujemy!

Podsumowanie osiągnięć uczniów 2011/2012

poniedziałek, 12.03.2012

1. Finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego:

-Miło nam poinformować, że Filip Godlewski dotarł do ostatniego etapu konkursu i został finalistą Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego z Elementami Historii.

Gratulujemy!

 

Ogólnopolski konkurs przedmiotowy EDI z przyrody

poniedziałek, 27.02.2012

Laureatami konkursu zostali Szymon Makles i Jakub Bielak, a wyróżnienia otrzymali Jakub G., Jakub Gałkowski, Marcin Świątek, Filip Godlewski, Michał Kuban, Ola Konieczna oraz Natalka Leszczyńska.

 
Gratulujemy!

Julia siódma, Filip dziesiąty – gratulujemy!

poniedziałek, 16.01.2012
Miło nam poinformować, że uczniowie Julia Jaworska i Filip Godlewski zostali laureatami ogólnopolskiego konkursu Multitest z historii. Julia zajęła 7 miejsce, a Flip był 10.
Gratulujemy!

Wojewódzkie Konkursy Przedmiotowe

środa, 04.01.2012
Miło nam poinformować, że nasi uczniowie licznie zameldowali się w II etapach Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych organizowanych przez Śląskie Kuratorium Oświaty.

1. Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Polskiego z Elementami Historii:
– Jakub Bielak, Szymon Makles, Tomasz Kott, Natalia Leszczyńska.
2. Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Matematyki z Elementami Przyrody:
– Jakub Głowacki.
Nasi koledzy z Gimnazjum również świetnie dali sobie radę i przeszli do kolejnych etapów WKP.
1. Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Polskiego:
– Jędrzej Wałęga 
2. Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego:
– Jędrzej Wałęga, Mateusz Janowicz.
3. Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Geografii:
– Mateusz Janowicz, Maciej Zieliński.
4. Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Chemii:
– Maciej Zieliński.
5. Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Matematyki:
– Julia Głowacka, Mateusz Janowicz, Maciej Zieliński.
6. Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Rosyjskiego:
– Karina Mkrtchyan.
7. Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Niemieckiego:
– Julia Głowacka, Julia Purgal, Maciej Zieliński, Maciej Wałęga, Łukasz Lang, Magdalena Łapa, Mateusz Sikorski, Jędrzej Wałęga, Zuzanna Majer.
 
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!