Wyróżnienie w konkursie z przyrody dla Kuby

środa, 20.02.2013

Miło nam poinformować, że Jakub Bielak z klasy 5 otrzymał wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Przedmiotowym EDI z Przyrody. Gratulujemy!

Ogólnopolski Konkurs z Języka Angielskiego EDI

sobota, 02.02.2013

Miło nam poinformować, że Szymon Makles i Magda Lang otrzymali wyróżnienia w Ogólnopolskim Konkursie z Języka Angielskiego EDI. Gratulujemy!  

III miejsce Julki Winiarskiej w konkursie z języka angielskiego

sobota, 02.02.2013

Miło nam poinformować, że Julka Winiarska zajęła III miejsce w ogólnopolskim konkursie z języka angielskiego “The Bat Kids”.

Ogólnopolski konkurs z historii – gratulujemy!

sobota, 12.01.2013
Miło nam poinformować, że Ogólnopolskim Konkursie Historycznym “Klio 2013” Centrum Edukacji Historycznym laureatami zostali: Magdalena Lang (test), Nadia Domagała i Zuzia Makowska (praca plastyczna), Olimpia Pomorska (praca fotograficzna. Dodatkowo praca Zuzanny Makowskiej została wybrana najlepszą pracą w Województwie! 
 
Gratulujemy! 

II Turniej Grand Prix Częstochowy w szachach

środa, 12.12.2012
Miło nam poinformować, że Ola Konieczne (kl.V) wygrał II Turniej Grand Prix o Indywidualne Mistrzostwo Częstochowy w Szachach.

Gratulujemy!

Ogólnopolski Test Ortograficzny 2012

czwartek, 06.12.2012
Miło nam poinformować, że Dorotka Liszewska (kl.3) została laureatką Ogólnopolskiego Testu Ortograficznego 2012 organizowanego przez wydawnictwo CES. W tym samym konkursie wyróżnienia otrzymały Ola Sowińska, Mirelka Całek i Julia Pawłowska.
Gratulujemy!

Ogólnopolski konkurs matematyczny Multitest

czwartek, 06.12.2012
Miło nam poinformować. że Tymek Szczypior (kl.4) i Jakub Głowacki (kl.5) zostali laureatami ogólnopolskiego konkursu matematycznego “Multitest”. W tym samym konkursie wyróżnienie uzyskał Szymek Makles z klasy 5.

Gratulujemy!

Grand Prix Częstochowy w szachach

czwartek, 15.11.2012

W dniu 09.11.12 odbył się pierwszy turniej z cyklu „Grand Prix” Młodzieży Szkolnej w Szachach na rok 2012/2013. W zawodach uczestniczyło trzynaścioro uczniów PLSP i jedna uczennica PGL.  Wśród osób wyróżnionych dyplomami znalazło się czworo Naszych reprezentantów: Aleksandra Konieczna (III m-ce), Karolina Bartosik (IV m-ce), Julia Namyślak (V m-ce), i Aleksandra Sowińska (VI m-ce). 

Sukcesy recytatorskie naszych uczniów

niedziela, 28.10.2012

Miło nam poinformować, że w 12 konkursie recytatorskim “Brzechwałki” nasi uczniowie pokazali się z najlepszej strony. Basia Kurzak zajęła 2 miejsce w kategorii klas 1-3, Szymek Makles zajął 2 miejsce w kategorii klas 4-6, a Madzia Lang zdobyła wyróżnienie również w kategorii klas 4-6. Gratulujemy!

Galeria:

PA263665 PA263666 PA263667 PA263669 PA263671 PA263672 PA263673 PA263674 PA263676

 

Sukcesy naszych uczniów w Ogólnopolskim konkursie “Mój Las” XXV edycja 2011/2012

środa, 20.06.2012

Miło nam poinformować, że Wiktoria Huzar i Anna Polak zdobyły1 miejsce w I kategorii wiekowej w regionalnym etapie Ogólnopolskiego konkursu dla młodzieży szkolnej MÓJ LAS XXV edycja 2011/2012. W tym samym konkursie Piotr Zieliński
i Witek Frej zdobyli 2 miejsce.

Gratulujemy!

Sukcesy naszych uczniów w Ogólnopolskim konkursie “Mój Las” XXV edycja 2011/2012

środa, 20.06.2012

Miło nam poinformować, że Wiktoria Huzar i Anna Polak zdobyły1 miejsce w I kategorii wiekowej w regionalnym etapie Ogólnopolskiego konkursu dla młodzieży szkolnej MÓJ LAS XXV edycja 2011/2012. W tym samym konkursie Piotr Zieliński
i Witek Frej zdobyli 2 miejsce.

Gratulujemy!

Ogólnopolski konkurs przedmiotowy Albus 2012 – laureaci i wyróżnienia

niedziela, 17.06.2012
Miło nam poinformować, że nasi uczniowie zdobyli tytułu laureatów oraz wyróżnienia w Ogólnopolskim konkursie przedmiotowym Albus 2012 – przedmioty humanistyczne.
Gratulujemy!
 
Historia:
 
Szymon Makles – laureat
Natalia Leszczyńska – laureat
Julia Jaworska – laureat
Filip Godlewski –  laureat
Martyna Rejczak – wyróżnienie
Weronika Cygan – wyróżnienie
Maciej Buzdygan – wyróżnienie
Jakub Głowacki – wyróżnienie
Jakub Bielak – wyróżnienie 
 
Język polski:

Jakub Gałkowski – laureat

Marcin Świątek – wyróżnienie
Jakub Bielak – wyróżnienie
Szymon Makles – wyróżnienie
Magdalena Lang – wyróżnienie
Jakub Głowacki – wyróżnienie
Michał Kuban – wyróżnienie
Natalia Leszczyńska – wyróżnienie
Martyna Rejczak – wyróżnienie
Julia Jaworska – wyróżnienie