Wyróżnienia w ogólnopolskim konkursie przedmiotowym z przyrody Panda 2012

środa, 13.06.2012
Miło nam poinformować, że nasi uczniowie Szymon Makles (kl.IV) oraz Jakub Głowacki (kl.IV) zostali wyróżnieni w ogólnopolskim konkursie przedmiotowym z przyrody Panda 2012.
Gratulacje!

Wyróżnienia w ogólnopolskim konkursie z historii “Polska Piastów”

środa, 13.06.2012

Miło nam poinformować, że nasi uczniowie Julia Jaworska i Filip Godlewski zostali wyróżnieni w ogólnopolskim konkursie “Polska Piastów”. Gratulujemy!

Międzynarodowy Konkurs “Kangur Matematyczny”

piątek, 01.06.2012

W międzynarodowym Konkursie “Kangur matematyczny” wyróżnienia otrzymali:

Jakub G. (klasa 4)
Karolina Lewandowska (klasa 4)
Piotr Zieliński (klasa 3)
Tymek Szczypior (klasa 3)
Julia Namyślak (klasa 2)
Ania Polak (klasa 2)
Kacper Chmielewski (klasa 2)
Gratulujemy!

Miejskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej – I miejsce dziewczyn

czwartek, 10.05.2012

Miło nam poinformować, że nasza reprezentacja złożona z uczennic klas I-IV zajęła pierwsze miejsce w Miejskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w kategorii Gry i Zabawy Ruchowe.

Gratulujemy!  

Miejskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej – II miejsce chłopców

poniedziałek, 23.04.2012

W Miejskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w kategorii “Gry i Zabawy” nasza drużyna chłopców zajęła II miejsce. Gratulujemy!

Podsumowanie osiągnięć uczniów 2011/2012

poniedziałek, 12.03.2012

1. Finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego:

-Miło nam poinformować, że Filip Godlewski dotarł do ostatniego etapu konkursu i został finalistą Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego z Elementami Historii.

Gratulujemy!

 

Ogólnopolski konkurs przedmiotowy EDI z przyrody

poniedziałek, 27.02.2012

Laureatami konkursu zostali Szymon Makles i Jakub Bielak, a wyróżnienia otrzymali Jakub G., Jakub Gałkowski, Marcin Świątek, Filip Godlewski, Michał Kuban, Ola Konieczna oraz Natalka Leszczyńska.

 
Gratulujemy!

Julia siódma, Filip dziesiąty – gratulujemy!

poniedziałek, 16.01.2012
Miło nam poinformować, że uczniowie Julia Jaworska i Filip Godlewski zostali laureatami ogólnopolskiego konkursu Multitest z historii. Julia zajęła 7 miejsce, a Flip był 10.
Gratulujemy!

Wojewódzkie Konkursy Przedmiotowe

środa, 04.01.2012
Miło nam poinformować, że nasi uczniowie licznie zameldowali się w II etapach Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych organizowanych przez Śląskie Kuratorium Oświaty.

1. Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Polskiego z Elementami Historii:
– Jakub Bielak, Szymon Makles, Tomasz Kott, Natalia Leszczyńska.
2. Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Matematyki z Elementami Przyrody:
– Jakub Głowacki.
Nasi koledzy z Gimnazjum również świetnie dali sobie radę i przeszli do kolejnych etapów WKP.
1. Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Polskiego:
– Jędrzej Wałęga 
2. Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego:
– Jędrzej Wałęga, Mateusz Janowicz.
3. Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Geografii:
– Mateusz Janowicz, Maciej Zieliński.
4. Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Chemii:
– Maciej Zieliński.
5. Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Matematyki:
– Julia Głowacka, Mateusz Janowicz, Maciej Zieliński.
6. Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Rosyjskiego:
– Karina Mkrtchyan.
7. Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Niemieckiego:
– Julia Głowacka, Julia Purgal, Maciej Zieliński, Maciej Wałęga, Łukasz Lang, Magdalena Łapa, Mateusz Sikorski, Jędrzej Wałęga, Zuzanna Majer.
 
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!