List od Dyrekcji szkoły do Rodziców na zakończenie roku szkolnego

                                                                                                                                                  Częstochowa, 24 czerwca 2021 r.

Szanowni Państwo,

kończymy rok szkolny 2020/2021. Był to kolejny rok, który zmuszeni byliśmy przeżyć w innej niż zwykle rzeczywistości. Pandemia, która zatrzymała bieg szkolnego życia już w październiku, spowodowała, że na co dzień gwarne szkolne klasy oraz korytarze stały się ciche i puste. Państwa domy stały się salami lekcyjnymi na długie miesiące. Dla nas wszystkich było to trudne doświadczenie. Zapewniamy, że grono pedagogiczne dokładało wszelkich starań, by lekcje prowadzone były na najwyższym poziomie. Nauczyciele stosowali różnorodne formy i metody pracy, by jak najlepiej zmotywować uczniów do pracy.

Wysokie wyniki, jakie osiągnęły Państwa dzieci, są powodem do dumy nie tylko dla rodziców, ale również dla szkoły oraz nauczycieli. Jesteśmy świadomi, że tylko z Państwa pomocą, Drodzy Rodzice, byliśmy w stanie przeprowadzić nasze dzieci przez ten trudny czas zdalnego nauczania. Dziękujemy za wszystkie uwagi, propozycje, informacje zwrotne.  Jesteśmy wdzięczni każde słowo wsparcia, uśmiech i zrozumienie.

Przed nami czas wakacyjnego wypoczynku. Po wielu miesiącach wytężonej pracy należy się odpoczynek. Życzymy zarówno Państwu, jak  i naszym uczniom spokoju, poczucia bezpieczeństwa, a nade wszystkim zdrowia.

Mamy nadzieję, że 1 września spotkamy się szczęśliwie w murach Prywatnej Lingwistycznej Szkoły Podstawowej i z nową energią rozpoczniemy rok szkolny 2021/2022. Oby kolejny rok był dla wszystkich lepszy.

 

                                                                                                                                   Z wyrazami szacunku

                                                                                                                                   Dyrekcja Szkoły