Mali Geniusze – jak pomóc dzieciom w nauce?

Drodzy Rodzice! Serdecznie zapraszam na warsztat on-line pt. „Mój Mały Geniusz –jak pomóc dziecku w nauce”. 

Nazywam się Małgorzata Rychter i mam przyjemność prowadzić w szkole zajęcia wspomagające proces uczenia się. W ramach tych zajęć podpowiadam dzieciom jak sprawnie się uczyć, jak trwale zapamiętywać, jak sprawniej czytać z większym zrozumieniem tekstu.  
Jednym słowem: pokazuję uczniom , że zawsze jest  jakiś „sposób na…”: sposób na matematykę, sposób na ortografię, sposób na naukę języka polskiego – i nie tylko, przedmioty i umiejętności można tak wymieniać w nieskończoność.

Zapraszam Państwa na warsztaty, które odbędą się (on-line) 7 maja 2019 (oraz zostaną powtórzone 8 maja) o godzinie 19.00 w pokoju konferencyjnym on-line. Warsztaty potrwają godzinę, aby w nich uczestniczyć należy  „wejść” poprzez link, który załączam poniżej.
Podczas tych spotkań pokażę Państwu nowoczesne, ale znane już na świecie techniki, które potrafią zdziałać edukacyjne cuda, już od pierwszego zastosowania.  Zastosowanie tych technik w domu efektywnie pomoże dzieciom w nauce, skróci jej czas z jednoczesnym zwiększeniem skuteczności oraz pokaże, że uczenie się może być przyjemne, a nawet zabawne.

Będzie mi niezmiernie miło, jeśli zechcą Państwo wykonać kilka ćwiczeń podczas warsztatów i doświadczyć wspomnianych efektów na sobie. 

Jeszcze raz zapraszam.  Z poważaniem Małgorzata Rychter    
Join Zoom Meeting
https://zoom.us/j/807954230