Szanowni Państwo!

W związku z sytuacją sanitarno-epidemiologiczną w kraju uprzejmie informujemy, że szczegółowe kwestie związane z rekrutacją na lata 2021 i 2022 zostaną podane w poźniejszym terminie. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

Aktualnie możliwe jest zapisanie dzieci również do klas: 5, 6, 7, 8. (po jednym miejscu wolnym).

Rekrutacja dzieci do Prywatnej Lingwistycznej Szkoły Podstawowej:

Klasa 0

Zerówka to klasa stworzona specjalnie z myślą o dzieciach, które niebawem zasiądą w szkolnych ławkach. Klasa ta funkcjonuje w naszej szkole od początku jej istnienia tj. od 1993 roku.

Wszystkie dzieci objęte są opieką pedagogiczną, psychologiczną i logopedyczną.

Zajęcia z języka angielskiego oraz dodatkowe lekcje prowadzone są przez nauczycieli specjalistów.

Zajęcia w klasie 0 mają na celu:

– nauczenie dziecka pracy i funkcjonowania w grupie,

– rozwijanie umiejętności czytania oraz pisania w języku ojczystym,

– naukę języka angielskiego (w tym poprzez zajęcia dwujęzyczne),

– rozwijanie wyobraźni plastycznej oraz muzycznej,

– rozbudzenie ciekawości o otaczającym nas świecie,

– kształtowanie oraz rozwój koordynacji ruchowej,

– nabycie samodzielności szkolnej dziecka,

– naukę poprzez zabawę i ruch.

Czas spędzony w naszej klasie 0 pozwoli Waszym dzieciom pewniejszym krokiem wejść w szeregi pierwszaków.

Uczniowie klasy 0 Prywatnej Lingwistycznej Szkoły Podstawowej mają pierwszeństwo w rekrutacji do klasy 1.

Klasa 1

Zasady rekrutacji dzieci do Prywatnej Lingwistycznej Szkoły Podstawowej (PLSP):

1. Diagnoza gotowości szkolnej dziecka.

2. Podpisanie umowy.

3. Wpłata “wpisowego”.

Szczegółowe informacje na temat rekrutacji i samej Szkoły uzyskają Państwo pod numerami telefonów: