Przejdź do menu Przejdź do treści
      
      
Logo szkoły

Procedury COVID

środa, 26.01.2022

Szanowni Rodzice! Drodzy Uczniowie! (Informacje organizacyjne i szczepienia)

Po długiej nieobecności w szkole, związanej z edukacją zdalną oraz wakacjami, nadszedł czas na inaugurację nowego roku szkolnego. Z wielką radością powitaliśmy uczniów w progach szkoły. Szkolne korytarze wypełnił gwar rozmów i śmiechu. Bardzo nam tego brakowało. Mamy nadzieję, że radosna i przyjazna atmosfera towarzyszyć nam będzie aż do zakończenia zajęć 24 czerwca 2022 roku.

Drodzy Uczniowie, życzymy Wam sukcesów w zdobywaniu wiedzy. Niech osiąganie wyznaczonych celów daje Wam wiele satysfakcji i będzie inspiracją do nowych wyzwań. Oceniajcie otaczającą Was rzeczywistość przez pryzmat swojej wrażliwości, bądźcie zawsze ciekawi świata. Rok szkolny 2021/2022 rozpoczynamy w formie stacjonarnej, co oznacza, że wszystkie zajęcia dydaktyczne i opiekuńcze odbywać się będą w budynku szkoły. Sytuacja epidemiczna w kraju powoduje, że obowiązują nas wytyczne MEN, GIS i MZ, na podstawie których opracowaliśmy procedury, które mają na celu zwiększenie bezpieczeństwa uczniów i pracowników szkoły. Wszyscy jesteśmy zobowiązani do ich przestrzegania.

Naszym wspólnym celem – szkoły i rodziców – jest sprawna organizacja procesu nauczania. Organizacja, która ma pozwolić dzieciom odnaleźć się w nowej rzeczywistości bez stresu i lęku, z poszanowaniem ich wrażliwości i godności. Zapewniamy, że nasi nauczyciele będą podchodzić do potrzeb edukacyjnych Państwa dzieci z dużą empatią i elastycznością, będą dla nich wsparciem i otoczą wszystkich opieką. Niech ten rok szkolny będzie dla wszystkich czasem spokojnej i efektywnej pracy.

————————————————————————————————————————————————————————————————————————

Poniżej przekazujemy również informacje na temat organizacji szczepień dla uczniów od 12 roku życia.

Link do artykułu

Zapraszamy rodziców dzieci w wieku 12 lat i więcej na zebranie informacyjne, które odbędzie się 5 września o godzinie 17.00.

Z poważaniem,

Dyrekcja

PLSP Częstochowa informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.
zamknij