Przejdź do menu Przejdź do treści
      
      
Logo szkoły

Procedury COVID

środa, 26.01.2022

Zajęcia dodatkowe

Szanowni Rodzice,
drugi tydzień szkoły za nami. Wszystko małymi krokami wraca do normy. Od 02.09.2021 rozpoczną się zajęcia dodatkowe dla uczniów klas starszych. Lekcje będą odbywać się zgodnie z ustalonym planem zajęć, który zostanie podany uczniom we wtorek 02.09.2021. Poniżej przedstawiamy zasady organizacji zajęć dodatkowych. W związku z międzyoddziałowym charakterem lekcji uczniowie będą musieli stosować w trakcie ich trwania środki ochrony osobistej.

W przyszłym tygodniu podamy do Waszej wiadomości harmonogram zebrań z wychowawcami, które będą odbywać się zgodnie z przepisami dotyczącymi bezpieczeństwa zdrowotnego obywateli. Dziękujemy Wam za współpracę i odpowiedzialne zachowania. Poczucie, że wspólnie z Wami dbamy o bezpieczeństwo uczniów jest dla nas bardzo dużym wsparciem. Dalej prosimy Was o wzmożoną czujność i stosowanie się do ustalonych w szkole procedur.  

Z poważaniem,
Dyrekcja szkoły  

Procedura zajęć dodatkowych dla klas 4-8
(PRYWATNA LINGWISTYCZNA SZKOŁA PODSTAWOWA)  

  1. Zajęcia dodatkowe odbywają się zgodnie z ustalonym planem zajęć.  
  2. Lekcje odbywają się w wyznaczonych salach oraz mogą być realizowane w grupach międzyoddziałowych.  
  3. W czasie lekcji uczniowie zobowiązani są przestrzegać przepisów związanych z bezpieczeństwem zdrowotnym obywateli (m.in. stosować środki ochronne: osłona ust i nosa, rękawiczki jednorazowe lub dezynfekcja rąk).  
  4. W trakcie zajęć uczeń posiada własne przybory i materiały, które w czasie zajęć mogą znajdować się na stoliku szkolnym ucznia lub w tornistrze. Uczniowie nie powinni wymieniać się przyborami szkolnymi między sobą.
  5. 5. Zabrania się przynoszenia ze sobą na zajęcia niepotrzebnych przedmiotów.
  6. W miarę możliwości zaleca się realizację zajęć na świeżym powietrzu na terenie szkoły.
PLSP Częstochowa informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.
zamknij