piątek, 06.12.2024
„Idzie grudzień, idą święta / O prezentach kto pamięta?
Cały worek pięknych rzeczy / Wszystko to dla grzecznych dzieci!”* A że my byliśmy grzeczni niewiarygodnie, to i o nas Mikołaj pamiętał. Było bardzo świątecznie! Mikołaju, dziękujemy za prezenty, bardzo nas ucieszyły! Do zobaczenia za rok!
* https://odndzieci.pl/trylogia/list-do-swietego-mikolaja-teksty/68-piosenka-o-mikolaju






