wtorek, 06.12.2022
Księżniczka na ziarnku grochu
Z okazji mikołajek szkolne koło teatralne „Bambuko” wraz z uczniami klasy 7 przygotowało przedstawienie teatralne pod tytułem: „Księżniczka na ziarnku grochu”. Występujący w nim uczniowie zaprezentowali znakomity kunszt teatralny, a widownia nagrodziła ich rzęsistymi brawami!

































