Szkoła z góry

O szkole

Szkoła działa na podstawie wpisu do ewidencji działalności oświatowej Prezydenta Miasta Częstochowa.
W naszej szkole nauka języków obcych zaczyna się już od klasy ,,0″ i jest prowadzona rozszerzonym programem nauczania.

NASZYM UCZNIOM ZAPEWNIAMY:

Flagi państw

Języki obce

Autorskie programy nauczania języka angielskiego oraz niemieckiego. Dodatkowy fakultet z hiszpańskiego.

Bridge to Cambridge

Autorski program zajęć przygotowujących do Egzaminów Cambridge/ British Council.

Kobieta ucząca dziecko

Nadzór

Całodniowa opieka wykwalifikowanej kadry pedagogicznej.

Mężczyzna uczący dzieci

Konwersacje

Obowiązkowe zajęcia z native speaker.

Logo Librus - wspieramy oświatę

E-Dziennik

Internetowy dzienniczek - bieżący przepływ informacji o uczniach i ich ocenach.

Zespół kobiet

Opieka

Wsparcie pedagoga, psychologa, logopedy.

Kamera monitoringu

Szkoła jest objęta monitoringiem przez 24 godziny na dobę.

Czytający chłopiec

Świetlicę

Miejscem, gdzie nasi uczniowie mogą miło, przyjemnie i pożytecznie spędzić czas przed i po lekcjach.

Zajęcia gastronomiczne

Wyżywienie

Możliwość całodziennego lub częściowego wyżywienia.

Radosne dzieco z pomalowanymi palcami

Zajęcia rozwijające

Bogata oferta zajęć rozwijających zainteresowania w klasach młodszych taniec, gimnastyka, taekwondo, zajęcia ekologiczne, kreatywne, plastyczne, muzyczne, sportowe, informatyczne, robotyka, szachy.

Śpiewający chór

Koła zainteresowań

Możliwość samorealizacji dzieci poprzez uczestnictwo w kołach zainteresowań: teatralne, wokalne, szachowe, sportowe, ekologiczne, robotyka, taekwondo, plastyczne i przedmiotowe.