Tombola w naszej szkole na rzecz WO艢P 馃帀鉂わ笍Serdecznie dzi臋kujemy rodzicom – darczy艅com!
Podczas szkolnej akcji wspieraj膮cej Wielk膮 Orkiestr臋 艢wi膮tecznej Pomocy odby艂a si臋 tombola, kt贸ra cieszy艂a si臋 ogromnym zainteresowaniem w艣r贸d uczni贸w. Ka偶dy los okaza艂 si臋 wygrany, a rado艣膰 i u艣miechy dzieci by艂y najlepszym dowodem na to, 偶e warto pomaga膰!
Dzi臋ki zaanga偶owaniu ca艂ej spo艂eczno艣ci szkolnej uda艂o si臋 stworzy膰 wyj膮tkow膮 atmosfer臋 wsp贸lnego dzia艂ania i dobroci. Szko艂a sk艂ada serdeczne podzi臋kowania wszystkim rodzicom鈥揹arczy艅com, kt贸rzy wsparli nas w przygotowaniu nagr贸d i organizacji tomboli. To dzi臋ki Wam mogli艣my po艂膮czy膰 zabaw臋 z pomaganiem! 鉂わ笍 Dzi臋kujemy tak偶e pani Anicie Zientarze, kt贸ra – jak co roku – sprawnie zorganizowa艂a ca艂e wydarzenie oraz „elfom” z klas si贸dmych i 贸smej, kt贸re wykona艂y ogromn膮 prac臋 przy pakowaniu, robieniu los贸w oraz na miejscu – przy samym losowaniu.


















